Ansatte

Stian Sørlund

Stian Sørlund

Serviceingeniør & Teamleder Service
stian@bionordika.no

Trygve Amundsen

Trygve Amundsen

Serviceingeniør
trygve@bionordika.no

Magnus Ravnås

Magnus Ravnås

Serviceingeniør
magnus@bionordika.no

Dan Nygård

Dan Nygård

Serviceingeniør
dan@bionordika.no

Trude Strand

Trude Strand

Teamleder Logistikk og Kundeservice
trude@bionordika.no

Herman Dalheim

Herman Dalheim

HMS, Logistikk og Kundeservice
herman@bionordika.no

Tommy Dalheim

Tommy Dalheim

Logistikk og Kundeservice
tommy@bionordika.no

Joachim Nedreklepp

Joachim Nedreklepp

Teamleder Salg
joachim@bionordika.no

Charlotte Svanberg

Charlotte Svanberg

Key Account & Tender Manager
charlotte@bionordika.no

Monica Laukas

Monica Laukas

Produktsjef
Vannrensing og mikrobiologi
monica@bionordika.no

Gitika Emberland

Gitika Emberland

Produktsjef Genomics
gitika@bionordika.no

Kristin Lundemo

Kristin Lundemo

Produktspesialist
kristin@bionordika.no

Marte Tøften

Marte Tøften

Elisabeth Basteson

Elisabeth Basteson

Målfrid Røe

Målfrid Røe

Produkt- og markedssjef
malfrid@bionordika.no

Lena Aasen

Lena Aasen

Økonomisjef
lena@bionordika.no

Haakon Torgersen

Haakon Torgersen