Ansatte

Stian Sørlund

Stian Sørlund

Serviceingeniør & Teamleder Service
stian@bionordika.no
 

Trygve Amundsen

Trygve Amundsen

Serviceingeniør
trygve@bionordika.no
 

Magnus Ravnås

Magnus Ravnås

Serviceingeniør
magnus@bionordika.no
 

Dan M. Nygård

Dan M. Nygård

Serviceingeniør
dan@bionordika.no
 

Trude Strand

Trude Strand

Teamleder Logistikk og Kundeservice
trude@bionordika.no
 

Herman Dalheim

Herman Dalheim

HMS, Logistikk og Kundeservice
herman@bionordika.no
 

Tommy Dalheim

Tommy Dalheim

Logistikk og Kundeservice
tommy@bionordika.no
 

Joachim Nedreklepp

Joachim Nedreklepp

Salgssjef
joachim@bionordika.no
 

Monica Laukas

Monica Laukas

Produktsjef
Vannrensing og mikrobiologi
monica@bionordika.no

Gitika Emberland

Gitika Emberland

Produktsjef
Molekylærbiologi & diagnostikk
gitika@bionordika.no

Kristin Lundemo

Kristin Lundemo

Produktspesialist
kristin@bionordika.no
 

Elisabeth Basteson

Elisabeth Basteson

Produktsjef
Shimadzu – analyseinstrumenter
elisabeth@bionordika.no

Christine Vimo

Christine Vimo

Produktspesialist
christine@bionordika.no
 

Cecilie Aass Aasaaren

Cecilie Aass Aasaaren

Produktspesialist
Shimadzu – analyseinstrumenter
cecilie@bionordika.no

Per Odin Hansen

Per Odin Hansen

Produktspesialist
perodin@bionordika.no
 

Målfrid Røe

Målfrid Røe

Produkt- og markedssjef
malfrid@bionordika.no
 

Lena Aasen

Lena Aasen

Økonomisjef
lena@bionordika.no
 

Haakon Torgersen

Haakon Torgersen

Administrerende direktør
haakon@bionordika.no